Ginekologia i Położnictwo

To historycznie najważniejsza z naszych poradni. Współpracując z ponad 10 ginekologami, zapewniamy najwyższą jakość usług oraz w pełni kompleksową ofertę – od prowadzenia ciąży, przez badania prenatalne czy szkołę rodzenia, aż po szereg zabiegów z zakresu ginekologii plastycznej i estetycznej. Zaufaj najlepszym!

Wykwalifikowana kadra
Kompleksowa oferta
Zdjęcia kategorii Ginekologia i Położnictwo w ArtesMed

Dlaczego warto nam zaufać?

ArtesMed to renomowana placówka ginekologiczna, od ponad pięciu lat wspierająca Pacjentki zarówno z Katowic jak i całego województwa śląskiego. W naszym zespole pracują znakomici lekarze z dużym doświadczeniem, których wyróżnia nie tylko fachowa wiedza, ale także empatia i dyskrecja. Bardzo dbamy o to, aby Pacjentki czuły się w naszej klinice bezpiecznie i miały zapewniony najwyższy poziom intymności.

Szeroki zakres zabiegów, jakie wykonujemy w ArtesMed, pozwala każdej Pacjentce skorzystać z najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu szeroko pojętej ginekologii: od standardowych wizyt kontrolnych, przez prowadzenie ciąży, aż po diagnostykę i leczenie chorób kobiecych.

Zaufany ginekolog to bardzo duże wsparcie dla Pań w każdym wieku, zwłaszcza tych, które chcą zadbać o swoje zdrowie i mieć pewność, że znajdują się pod opieką wykwalifikowanego specjalisty. Już teraz zapraszamy do umówienia się na wizytę w poradni ginekologicznej ArtesMed w Katowicach.

Ginekologia i Położnictwo

Nasi specjaliści

KLINIKA

Zapraszamy do ArtesMed!

ArtesMed to wyjątkowe miejsce na mapie Śląska. Starannie dobrany zespół specjalistów w połączeniu z innowacyjnym sprzętem to kompleksowa opieka oraz najnowsze metody leczenia. Zaufaj najlepszym i ciesz się pełnią zdrowia i urody!

Zdjęcie kontaktowe naszych lekarzy
Zadzwoń do nas