Dr n. med.

Dominika Hudziak

Specjalista Ginekolog-Położnik
Absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Staż podyplomowy odbyła w Klinice Ginekologii Położnictwa w Tychach. W  trakcie szkolenia specjalizacyjnego pracowała w  Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Centrum Zdrowia w  Mikołowie, następnie kontynuowała tam pracę jako starsza asystentka w oddziale oraz w poradni dla kobiet, w  przyszpitalnej szkole rodzenia oraz Mikołowskim Klubie Amazonek.
Odbyła również staż zagraniczny w Klinice Ginekologiczno-Położniczej oraz Chorób Piersi w Grevenbroich w Niemczech. 10 lat pracy w szpitalu stworzyło możliwość szybkiej i wszechstronnej edukacji oraz nabycia wielu umiejętności praktycznych.
Wykonuje badania prenatalne wg standardu  FMF, czyli Fundacji Medycyny Płodowej w Londynie
Egzaminy teoretyczne i praktyczne potwierdzające kompetencje:
  • Certyfikaty Specjalisty Fetal Medicine Foundation w Londynie w zakresie badań prenatalnych (coroczne audyty certyfikacyjne)
  • Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa
  • Ginekologów i Położników (PTGiP) w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii (audyt co 4 lata)

Zakres badań

  • USG perinatalne płodu
Zdjęcie lekarza Dominika Hudziak w ArtesMed
Certyfikat nr 0 Dominika Hudziak
Certyfikat nr 1 Dominika Hudziak
Certyfikat nr 2 Dominika Hudziak
Certyfikat nr 3 Dominika Hudziak
Certyfikat nr 4 Dominika Hudziak
KLINIKA

Zapraszamy do ArtesMed!

ArtesMed to wyjątkowe miejsce na mapie Śląska. Starannie dobrany zespół specjalistów w połączeniu z innowacyjnym sprzętem to kompleksowa opieka oraz najnowsze metody leczenia. Zaufaj najlepszym i ciesz się pełnią zdrowia i urody!

Zdjęcie kontaktowe naszych lekarzy
Zadzwoń do nas