Medycyna Estetyczna

Medycyna estetyczna jest dziedziną cieszącą się w ostatnich latach dużym wzrostem popularności, skupia się ona przede wszystkim na zapewnieniu pięknego i atrakcyjnego wyglądu oraz na zatrzymaniu procesu starzenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentek, rozszerzyliśmy swoją działalność otwierając klinikę Bellarte, która w swojej ofercie zawiera zabiegi z zakresu medycyny estetycznej , kosmetologii oraz ginekologii estetycznej. Miejsce to stworzone zostało z myślą o Pacjentach ceniących sobie intymną oraz przyjazną atmosferę.

Misją kliniki jest wspólne odnalezienie naturalnego piękna w każdej postaci. Pragniemy wydobyć to, co najpiękniejsze z zachowaniem naturalnych efektów.

Zaufaj najlepszym specjalistom i ciesz się pełnią zdrowia i urody!

 

Zabiegi wykonywane przez doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej.
Posiadamy medyczne urządzenia oraz używamy tylko oryginalnych, certyfikowanych preparatów.
Zdjęcia kategorii Medycyna Estetyczna w ArtesMed

Jakie zabiegi wykonujemy?

Do zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych w Klinice ArtesMed zaliczamy wszystkie procedury iniekcyjne (zabiegi z użyciem wypełniacze, likwidacja zmarszczek, mezoterapia), a także nici liftingujące, iniekcyjne zabiegi redukujące cellulit oraz zabiegi z zakresu nowoczesnej laseroterapii. Oferujemy szeroki zakres zabiegów odmładzających, regenerujących, czy pielęgnacyjnych.

Medycyna Estetyczna

Nasi specjaliści

KLINIKA

Zapraszamy do ArtesMed!

ArtesMed to wyjątkowe miejsce na mapie Śląska. Starannie dobrany zespół specjalistów w połączeniu z innowacyjnym sprzętem to kompleksowa opieka oraz najnowsze metody leczenia. Zaufaj najlepszym i ciesz się pełnią zdrowia i urody!

Zdjęcie kontaktowe naszych lekarzy
Zadzwoń do nas