Dr

Justyna Kruk

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

W trakcie specjalizacji z Położnictwa i Ginekologii.

Pracuje w Centrum Zdrowia w Mikołowie na Oddziale Ginekologii i Położnictwa – jest to miejsce w którym zdobyła szeroki zakres umiejętności, szczególnie praktycznych, w ramach sali porodowej, położnictwa a także ginekologii operacyjnej, szczególnie chirurgii małoinwazyjnej ( laparoskopia, histeroskopia). Szpital ten posiada jedną z najlepszych porodówek na śląsku, z możliwością porodów w wodzie oraz wszystkich form znieczulenia w tym zewnątrzoponowego ( pod nadzorem anestezjologicznym), oferuje także pełen zakres procedur diagnostycznych i leczniczych w tym operacji z wykorzystaniem technik małoinwazyjnych realizowanych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ).

Zajmuje się prowadzeniem ciąży, a także diagnostyką oraz leczeniem farmakologicznym jak i operacyjnym schorzeń ginekologicznych.

Uczestniczka licznych kursów i staży w zakresie ultrasonografii, patofizjologii ciąży oraz ginekologii operacyjnej.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Zakres badań

Leczone choroby:

  • endometrioza
  • menopauza
  • mięśniaki macicy
  • zespół policystycznych jajników
  • choroby ginekologiczne
  • zaburzenia miesiączkowania
Zdjęcie lekarza Justyna Kruk w ArtesMed
KLINIKA

Zapraszamy do ArtesMed!

ArtesMed to wyjątkowe miejsce na mapie Śląska. Starannie dobrany zespół specjalistów w połączeniu z innowacyjnym sprzętem to kompleksowa opieka oraz najnowsze metody leczenia. Zaufaj najlepszym i ciesz się pełnią zdrowia i urody!

Zdjęcie kontaktowe naszych lekarzy
Zadzwoń do nas