Dr

Zygmunt Gofron

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Staż podyplomowy odbył w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie.

Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne w Szpitalu im. prof. E. Michałowskiego w Katowicach – największym ośrodku urologicznym w Polsce. Ośrodek ten realizuje kompleksową diagnostykę i leczenie w zakresie schorzeń urologicznych. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje, będąc aktywnym członkiem towarzystw naukowych: Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU), European Association of Urology (EAU) oraz Stowarzyszenia Adeptów Urologii (SAU).

Regularnie uczestniczy w krajowych i zagranicznych w szkoleniach i kongresach naukowych. Ponadto może pochwalić się autorstwem prac naukowych oraz doniesień zjazdowych. Pozwoliło mu to na ukończenie Kolegium Szkoły Doktorskiej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w 2022r. W 2023r. Z wyróżnieniem obronił prace doktorska pt „Występowanie wybranych patogenów alarmowych w szpitalu urologicznym” uzyskując tytuł Dr nauk medycznych i nauk o zdrowiu.

Zdjęcie lekarza Zygmunt Gofron w ArtesMed
KLINIKA

Zapraszamy do ArtesMed!

ArtesMed to wyjątkowe miejsce na mapie Śląska. Starannie dobrany zespół specjalistów w połączeniu z innowacyjnym sprzętem to kompleksowa opieka oraz najnowsze metody leczenia. Zaufaj najlepszym i ciesz się pełnią zdrowia i urody!

Zdjęcie kontaktowe naszych lekarzy
Zadzwoń do nas