Dr

Tomasz Zaorski

Lekarz Tomasz Zaorski jest specjalistą urologiem. Zdał europejski egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł FEBU – Fellow of European Board of Urology ( Członek Europejskiej Rady Urologii) – nadawanego przez Europejskie Towarzystwo Urologiczne. Absolwent Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego -2009r. Od 2011 roku jest asystentem w szpitalu specjalistycznym im. Prof. E.Michałowskiego w Katowicach przy ulicy Strzeleckiej 9. Szpital ten oferuje pełen zakres procedur diagnostycznych i leczniczych w tym operacji z wykorzystaniem technik małoinwazyjnych (m.in. laparoskopowych, endoskopowych, z wykorzystaniem lasera) realizowanych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ) lub komercyjnie.

Doświadczenie

Doktor Tomasz Zaorski jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Nieustannie zdobywa doświadczenie i doskonali umiejętności zabiegowe uczestnicząc w licznych zjazdach i szkoleniach krajowych i zagranicznych (ESOU- Rzym, Praga EAU-Madryt, Monachium, Londyn, Barcelona, Amsterdam, Staż w zakresie małoinwazyjnego leczenia kamicy moczowej- Turyn, kurs w zakresie: prostatektomii radykalnej – Monachium, leczenia kamicy moczowej małoinwazyjną metodą RIRS- Barcelona, wielokrotny uczestnik kursów dotyczących ultrasonografii układu moczowego, w tym USG przezodbytniczego – TRUS oraz USG jamy brzusznej organizowanych przez Roztoczańską Szkolę Ultrasonografii).

Posiada odpowiednie doświadczenie i aktualną wiedzę opartą o najnowsze wytyczne Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, aby w sposób kompleksowy przeprowadzać diagnostykę i leczenie schorzeń układu moczowo-płciowego mężczyzn i kobiet.

Zakres badań

Zakres badań:

  • konsultacja urologiczna
  • diagnostyka, leczenie i prowadzenie pacjentów z chorobami układu moczowo-płciowego
  • kwalifikacja i kierowanie do zabiegów urologicznych ( pełen zakres operacji urologicznych)
  • wizyty kontrolne po leczeniu zabiegowym i zachowawczym
  • USG układu moczowo-płciowego
  • badania profilaktyczne
  • biopsja gruczołu krokowego ( prostaty) w przypadku podejrzenia raka prostaty
Zdjęcie lekarza Tomasz Zaorski w ArtesMed
KLINIKA

Zapraszamy do ArtesMed!

ArtesMed to wyjątkowe miejsce na mapie Śląska. Starannie dobrany zespół specjalistów w połączeniu z innowacyjnym sprzętem to kompleksowa opieka oraz najnowsze metody leczenia. Zaufaj najlepszym i ciesz się pełnią zdrowia i urody!

Zdjęcie kontaktowe naszych lekarzy
Zadzwoń do nas