mgr

Marta Bieganowska – Molendowska

Absolwentka psychologii w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych w Uniwersytecie Śląskim (2014), obecnie w trakcie całościowego, certyfikowanego szkolenia z Analizy Więzi Prenatalnej.

Specjalizuje się w psychologicznej pomocy okołoporodowej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Stowarzyszeniu Dwie Kreski, które pomaga kobietom w ciąży, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, pracując z pacjentkami indywidualnie oraz grupowo (prowadzi grupy wsparcia dla mam niemowląt) w Fundacji i Centrum Medycznym STIM w Dąbrowie Górniczej oraz prowadząc zajęcia w szkole rodzenia. Szkoli z zakresu rozpoznawania i wczesnej interwencji zaburzeń psychicznych okresu okołoporodowego. Organizuje warsztaty i szkolenia dla mam w ramach działań psychoedukacyjnych i profilaktycznych.

Otaczam wsparciem w następujących przypadkach:

– przedłużające się starania o dziecko

– historia utrat okołoporodowych

– trudne, powikłane ciąże

– depresja w ciąży i po porodzie

– podwyższony poziom lęku w ciąży

– lęk przed porodem

– poród przedwczesny

– doświadczenie trudnego, traumatycznego porodu

– trudności w nawiązaniu relacji z dzieckiem

Zdjęcie lekarza Marta Bieganowska – Molendowska w ArtesMed
KLINIKA

Zapraszamy do ArtesMed!

ArtesMed to wyjątkowe miejsce na mapie Śląska. Starannie dobrany zespół specjalistów w połączeniu z innowacyjnym sprzętem to kompleksowa opieka oraz najnowsze metody leczenia. Zaufaj najlepszym i ciesz się pełnią zdrowia i urody!

Zdjęcie kontaktowe naszych lekarzy
Zadzwoń do nas