Dr n. med.

Biedulska Agata

Jest chirurgiem dziecięcym z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu najczęstszych wad rozwojowych chirurgii i urologii dziecięcej – przepuklina, wnętrostwo (niezstąpienie jądra), wodniak jądra, żylaki powrózka nasiennego, stulejka i krótkie wędzidełko żołędzi, moczenie nocne i nietrzymanie moczu.

Swoją wiedzę zdobywała nie tylko w trakcie pracy w Klinice Chirurgii Dziecięcej w Zabrzu ale również w trakcie staży zagranicznych – Columbia University Medical School w Nowym Yorku, Northwestern University w Chicago oraz University College Galway w Irlandii.

Zajmuje się również ortopedią dziecięcą, w tym leczeniem wad wrodzonych układu kostnego, wad postawy-płaskostopie, stopy płasko-koślawe, skolioza, wady stawu kolanowego z kwalifikacją do artroskopii włącznie, wady klatki piersiowej typu kurzego i lejkowatego. W ramach ostrego dyżuru ma też możliwość operowania większości złamań u dzieci. Obecnie poszerza swoją wiedzę w trakcie dodatkowej specjalizacji z medycyny ratunkowej.

Zakres badań

Zdjęcie lekarza Biedulska Agata w ArtesMed
KLINIKA

Zapraszamy do ArtesMed!

ArtesMed to wyjątkowe miejsce na mapie Śląska. Starannie dobrany zespół specjalistów w połączeniu z innowacyjnym sprzętem to kompleksowa opieka oraz najnowsze metody leczenia. Zaufaj najlepszym i ciesz się pełnią zdrowia i urody!

Zdjęcie kontaktowe naszych lekarzy
Zadzwoń do nas