Dr n. med.

Agnes Bocian-Jastrzębska

Lekarz Agnes Bocian-Jastrzębska ukończyła z wynikiem bardzo dobrym studia na kierunku lekarskim Wydziału Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu endokrynologii odbyła w Klinice Endokrynologii i Nowotworów Neuroendokrynnych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. Prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Na Państwowym Egzaminie Specjalizacyjnym z endokrynologii uzyskała pierwszy wynik z egzaminu testowego oraz ocenę bardzo dobrą z egzaminu ustnego. Jest współautorem publikacji naukowych w czasopismach z listy filadelfijskiej i MNiSW.

Pracuje jako nauczyciel akademicki w Śląskim Uniwersytecie Medycznym prowadząc zajęcia dydaktyczne ze studentami kierunku lekarskiego oraz lekarsko-dentystycznego. Jest członkiem Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Stale poszerza swoją wiedzę i kompetencje aktywnie uczestnicząc w zjazdach i konferencjach naukowych z zakresu endokrynologii, diabetologii oraz chorób metabolicznych.

Wykonuje USG tarczycy oraz przeprowadza biopsję aspiracyjną cienkoigłową celowaną tarczycy. Główne obszary zainteresowań to choroby gruczołów dokrewnych oraz zaburzenia metaboliczne i hormonalne w otyłości.

Zdjęcie lekarza Agnes Bocian-Jastrzębska w ArtesMed
KLINIKA

Zapraszamy do ArtesMed!

ArtesMed to wyjątkowe miejsce na mapie Śląska. Starannie dobrany zespół specjalistów w połączeniu z innowacyjnym sprzętem to kompleksowa opieka oraz najnowsze metody leczenia. Zaufaj najlepszym i ciesz się pełnią zdrowia i urody!

Zdjęcie kontaktowe naszych lekarzy
Zadzwoń do nas