Ginekologia Plastyczna i Estetyczna

To idealne rozwiązanie dla Kobiet, które chcą poprawić wygląd oraz funkcjonalność okolic intymnych. Oferujemy szeroki zakres zabiegów służących wyeliminowaniu uciążliwych problemów okolic intymnych, polepszeniu wyglądu kobiecych narządów płciowych czy poprawie ich funkcji seksualnych. Zdecydowana większość to procedury nieinwazyjne. Stosujemy najnowsze metody leczenia pod okiem najlepszych lekarzy.

Wiedza i doświadczenie
Nowoczesny sprzęt
Zdjęcia kategorii Ginekologia Plastyczna i Estetyczna w ArtesMed

Czym jest Ginekologia Estetyczna?

Są to zabiegi poprawiające funkcjonowanie oraz wygląd narządów płciowych. Z jednej strony, zabiegi ginekologii estetycznej są skierowane do Kobiet, które nie mogą czerpać pełnej przyjemności z seksu z powodu ciąży, przebytych chorób, lub zmian postępujących wraz z wiekiem. Z drugiej strony, z zabiegów może skorzystać każda Kobieta, która z dowolnego powodu chce skorygować wygląd swojej strefy intymnej. Dodatkowo, ginekologia estetyczna to metoda w większości nieinwazyjna, co czyni ją idealną alternatywą dla operacji chirurgicznych. Bezpieczeństwo sprawia, że z ginekologii estetycznej mogą skorzystać Kobiety w każdym wieku, okres rekonwalescencji nie jest długi i można uniknąć ryzyka powikłań pooperacyjnych.

Co oferujemy i z jakich technologii korzystamy?

W Klinice ArtesMed realizujemy szereg zabiegów z dziedziny ginekologii estetycznej. Przede wszystkim, oferujemy pełną terapię nietrzymania moczu, przeprowadzaną za pomocą najnowszej metody ultradźwięków HIFU Ultra Vera lub lasera frakcyjnego CO2. Odpowiednią metodę podczas konsultacji dobiera lekarz. Urządzenia te służą także do rewitalizacji stref intymnych oraz zwężenia pochwy. Poza tym, przeprowadzamy zabiegi z użyciem Desirial, co pozwala na powiększenie punktu G, odpowiednie nawilżenie pochwy czy wyeliminowanie podrażnienia sromu i pochwy. W zależności od potrzeby, używamy także komórek macierzystych Pacjentki. Mamy także bogate doświadczenie w labioplastyce (korekcie warg sromowych) laserowej oraz manualnej. Realizujemy zabiegi usunięcia błony dziewiczej (hymenotomia) oraz odtworzenia błony dziewiczej (hymenoplastyka). Wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez wysoce wyspecjalizowanych specjalistów z dużym doświadczeniem. Zapraszamy do Centrum Diagnostyki i Terapii ArtesMed na konsultacje i zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

 

Ginekologia Plastyczna i Estetyczna

Nasi specjaliści

KLINIKA

Zapraszamy do ArtesMed!

ArtesMed to wyjątkowe miejsce na mapie Śląska. Starannie dobrany zespół specjalistów w połączeniu z innowacyjnym sprzętem to kompleksowa opieka oraz najnowsze metody leczenia. Zaufaj najlepszym i ciesz się pełnią zdrowia i urody!

Zdjęcie kontaktowe naszych lekarzy
Zadzwoń do nas