Laser frakcyjny CO2

Laser VIRGO jest to najbardziej zaawansowana oraz najbardziej uniwersalna platforma zabiegowa działająca w oparciu o laser CO2, dedykowana do zabiegów ginekologicznych, chirurgicznych oraz zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej. Umożliwia również wykonywanie szeregu zabiegów z dziedziny urologii, proktologii, laryngologii oraz chirurgii plastycznej.

Uniwersalność

Jakie zabiegi wykonujemy laserem CO2?

Zabiegi wykonywane laserem VIRGO:

  • usuwanie zmian skórnych
  • redukcja blizn, rozstępów i zmarszczek
  • rewitalizacja skóry twarzy, szyi i dekoltu
  • zabiegi na powieki i dłonie
  • leczenie chrapania
Zdjęcia ArtesMed Jakie zabiegi wykonujemy laserem CO2?
Innowacja

Jak działa laser CO2?

Głowica frakcyjna pozwala na indywidualne dobranie kształtu oraz rozmiaru pola zabiegowego zapewniając najwyższa precyzję i bezpieczeństwo zabiegu. Zabiegi frakcyjne rozwiązują szereg problemów związanych z najróżniejszymi problemami estetycznymi, są uważane za złoty standard w redukcji blizn oraz efektów starzenia skóry.

Głowica chirurgiczna przeznaczona jest do wykonywania zabiegów cięcia, koagulacji oraz waporyzacji tkanki. Jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie gwarantujące sterylność obszaru zabiegowego. Zabieg chirurgiczny umożliwia wybór jednego z trzech trybów pracy: ciągłego, pojedynczego oraz pulsacyjnego. Tryb pulsacyjny znacznie redukuje odczucie bólu podczas zabiegu jednocześnie minimalizując efekt karbonizacji tkanki. Dzięki temu czas rekonwalescencji ulega znacznemu skróceniu.

Laser Virgo opiera swoje działanie na najwyższej jakości szklanej tubie wytrzymującej ponad 10 tys. roboczogodzin ciągłej pracy.  Wyposażony jest w zestaw końcówek służących do wykonywania zabiegów ginekologicznych, końcówkę frakcyjną dedykowana zabiegom z zakresu dermatologii oraz końcówkę chirurgiczną niezbędną do wykonywania zabiegów cięcia, koagulacji o waporyzacji tkanki.

Zapraszamy do ArtesMed Katowice na zabiegi laserem VIRGO.

Zdjęcia ArtesMed Jak działa laser CO2?
Laser frakcyjny CO2

Nasi specjaliści

KLINIKA

Zapraszamy do ArtesMed!

ArtesMed to wyjątkowe miejsce na mapie Śląska. Starannie dobrany zespół specjalistów w połączeniu z innowacyjnym sprzętem to kompleksowa opieka oraz najnowsze metody leczenia. Zaufaj najlepszym i ciesz się pełnią zdrowia i urody!

Zdjęcie kontaktowe naszych lekarzy
Zadzwoń do nas