Okulistyka

Poradnia okulistyczna w klinice ArtesMed  w Katowicach oferuje pełną diagnostykę wraz z kompleksowym leczeniem schorzeń narządu wzroku. Zajmujemy się leczeniem między innymi takich schorzeń jak: jaskra, zaćma, zwyrodnienie plamki żółtej, alergiczne choroby oczu, zapalenie spojówek. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług dzięki najlepszym specjalistom i najnowszym sprzętom. Wyspecjalizowana kadra okulistów zadba o wzrok Twój i Twoich najbliższych. Umów się na badanie wzroku do nowoczesnej poradni okulistycznej w Katowicach. Świadczymy usługi dla osób dorosłych oraz dzieci.

W poradni okulistycznej w klinice ArtesMed możesz wykonać badanie OCT – jest to optyczna koherentna tomografia dna oka. Dzięki badaniu lekarz okulista jest w stanie zobaczyć zarówno przednią, jak i tylną część gałki ocznej, w tym znajdującą się z tyłu plamkę żółtą. Jest to jedno z najbardziej skutecznych i pomocnych badań w diagnostyce chorób oczu.

Badanie wykonywane jest w celu potwierdzenia oraz monitorowania następujących zmian:

  • zwyrodnienie plamki związane z wiekiem,
  •  obrzęk plamki,
  •  otwór w plamce,
  • zwłóknienie przedplamkowe,
  • makulopatia cukrzycowa,
  • związanych z przebiegiem jaskry.

 

Poradnia okulistyczna ArtesMed w Katowicach oferuje wizyty u dr Katarzyny Morawiec-Cieślar oraz dr Katarzyny Michalak.

Doświadczona kadra
Zdjęcia kategorii Okulistyka w ArtesMed
Okulistyka

Nasi specjaliści

KLINIKA

Zapraszamy do ArtesMed!

ArtesMed to wyjątkowe miejsce na mapie Śląska. Starannie dobrany zespół specjalistów w połączeniu z innowacyjnym sprzętem to kompleksowa opieka oraz najnowsze metody leczenia. Zaufaj najlepszym i ciesz się pełnią zdrowia i urody!

Zdjęcie kontaktowe naszych lekarzy
Zadzwoń do nas