O nas

ArtesMed - Klinika Szczęśliwych Kobiet

Główną ideą założycieli ArtesMed, było stworzenie wyjątkowego miejsca dla aktywnych Kobiet, które troszczą się o swoje zdrowie i urodę. Założycielami ArtesMed są Dr n.med. Ewa Galbierz-Kwiatkowska oraz Prof. Dr hab.n.med Jerzy Sikora – doceniani specjaliści i pasjonaci w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z Pacjentkami pozwoliły nam stworzyć miejsce, gdzie każda Kobieta poczuje się wyjątkowo traktowana oraz znajdzie opiekę najlepszych lekarzy na Śląsku. Naszą misją jest uszczęśliwianie Kobiet poprzez dbałość o ich stan zdrowia i dobre samopoczucie. Zapraszamy do skorzystania z oferty ArtesMed - Kliniki Szczęśliwych Kobiet.

ArtesMed - Klinika Szczęśliwych Kobiet

Starannie dobrany zespół specjalistów

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z zakresu: ginekologii i położnictwa, onkologii ginekologicznej, endokrynologii, badań prenatalnych, diagnostyki USG, ginekologii estetycznej oraz medycyny estetycznej.

Kopleksowa pomoc w jednym miejscu

W ArtesMed kompleksowo dbamy o nasze Pacjentki otaczając je profesjonalną opieką medyczną z zakresu Zdrowia Kobiet. Nasze wsparcie medyczne oferujemy począwszy od konsultacji ginekologicznych, wraz z prowadzeniem ciąży, realizacją szerokiego zakres badań prenatalnych, a na leczeniu niepłodności i doborze antykoncepcji kończąc. Prowadzimy również profilaktykę zaburzeń hormonalnych, chorób układu krążenia, cukrzycy i jej powikłań. W ramach diagnostyki USG wykonujemy badania ultrasonograficzne: piersi, jamy brzusznej, tarczycy, miednicy mniejszej oraz układu moczowego.

Kobiecość i piękno: Ginekologia Estetyczna i Medycyna Estetyczna

Istotnym obszarem wpływającym na komfort i samopoczucie naszych Pacjentek jest Ginekologia Estetyczna oraz Medycyna Estetyczna. W obu tych obszarach wykorzystujemy doświadczenie i wiedzę najlepszych Specjalistów aby nasze Pacjentki cieszyły się swoją kobiecością przez długie lata.