Klinika – Centrum diagnostyki i terapii ArtesMed

Witamy w Centrum Diagnostyki i Terapii ArtesMed w Katowicach. Jako prywatna klinika świadczymy szeroki zakres usług związanych ze zdrowiem kobiety. W kręgu naszych specjalności mieszczą się: ginekologia i położnictwo, onkologia ginekologiczna, badania prenatalne, diagnostyka USG, ginekologia estetyczna.

Oprócz tego nasza klinika zapewnia opiekę specjalistów w dziedzinach endokrynologii, diabetologii i kardiologii. Prowadzimy także kompleksową diagnostykę przyczyn niepłodności u par mających problemy z poczęciem dziecka.Centrum Diagnostyki i Terapii ArtesMed to nowoczesne gabinety lekarskie zorientowane na potrzeby pacjentów. Realizujemy szeroki zakres badań laboratoryjnych. Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem chorób kobiecych, zaburzeń hormonalnych, diagnostyką i leczeniem niepłodności, chorób układu krążenia, cukrzycy i jej powikłań. Prowadzimy konsultacje w zakresie doboru antykoncepcji. Zajmujemy się prowadzeniem ciąży oraz realizujemy szeroki zakres badań prenatalnych.

W ramach diagnostyki USG wykonujemy badania ultrasonograficzne piersi, jamy brzusznej, tarczycy oraz miednicy mniejszej i układu moczowego. W zakresie naszych usług mieszczą się również medycyna estetyczna, transplantacja włosów (leczenie łysienia) oraz stomatologia.

W Centrum Diagnostyki i Terapii ArtesMed cieszymy się zaufaniem naszych pacjentów. Zapraszamy do kontaktu z naszą recepcją. Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 19.00 (Katowice, ul. Kościuszki 215 B).

Call Now Button