Specjaliści

Dr n.med. Ewa Galbierz-Kwiatkowska

lekarz medycyny estetycznej

Zobacz więcej

Dr n. med. Damian Hudziak

lekarz medycyny estetycznej

Zobacz więcej

Dr Dorota Cybulska

lekarz medycyny estetycznej

Zobacz więcej

Dr Aleksandra Buczek

lekarz medycyny estetycznej

Zobacz więcej

Dr Beata Primer

lekarz medycyny estetycznej

Zobacz więcej

Mezoterapia igłowa

W ArtesMed nasze pacjentki mogą wykonać zabieg mezoteriapii.

Jest to niechirurgiczny zabieg medyczny polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych. Najczęściej stosowany w dermatologii i medycynie estetycznej do leczenia i profilaktyki.

Mezoterapia igłowa to metoda, dzięki której można poprawić kondycje skóry, spłycić zmarszczki i zredukować niedoskonałości. Dzięki tej technice w głąb skóry zostają wprowadzone substancje aktywne, które błyskawicznie wpływają na jej przebudowę.

Terapii poddawane są praktycznie wszystkie obszary ciała, jednak najbardziej popularne miejsca to twarz, dekolt, szyja oraz głowa:

Twarz:
Twarz to obszar najczęściej podawany mezoteriapii igłowej. Bardzo dobre i szybkie efekty uzyskuje się szczególnie u osób ze skórą delikatna, odwodnioną i dojrzałą.

Preparaty wykorzystane do tego typu zabiegów składają się głównie z kwasu hialuronowego i witamin A, C, E lub czynnych substancji pochodzących np. z alg morskich oraz zielonej herbaty.

Coraz więcej zainteresowania zyskują także zabiegi mezoterapii igłowej pod oczy.

Szyja i dekolt:
Kolejny, obok twarzy, obszar najczęściej poddawany zabiegowi mezoteriapii. Dzięki niemu zostaje poprawiona elastyczność i odżywienie skóry.

Już po jednym zabiegu widoczna jest poprawa kondycji skóry. Najlepsze efekty przynosi jednak wykonanie serii około 4 zabiegów co 2-3 tygodnie, w zależności od stanu skóry i oczekiwań.

Zapraszamy do ArtesMed Katowice za zabieg mezoterapii igłowej.

Call Now Button