doctor

Dr
Paweł Stróżyński

O mnie

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach,
Doktorant Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Specjalizacja z Ginekologii i Położnictwa złożona z najlepszym krajowym wynikiem w 2017 roku

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w cenionych ośrodkach ginekologiczno-położniczych.

Wykładowca Katedry Zdrowia Kobiety Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Uczestnik i prelegent wielu krajowych i zagranicznych konferencji z zakresu Ginekologii i Położnictwa oraz Perinatologii.

Posiada liczne kursy , certyfikaty i szkolenia z zakresu ultrasonografii ginekologicznej, położniczej, płodowej, uroginekologicznej.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego

Zakres usług

 • leczenie stanów zapalnych w obrębie narządu rodnego oraz diagnostyka i leczenie chorób przenoszonych drogą płciową,
 • profilaktyka i leczenie zakażeń wirusem HPV (badania cytologiczne, szczepienia ochronne),
 • diagnostyka hormonalna,
 • leczenie zaburzeń cyklu menstruacyjnego,
 • diagnostyka i leczenie niepłodności,
 • prowadzenie ciąży, także ciąży wysokiej troski,
 • USG w ginekologii i położnictwie (w tym 3D/4D), USG płodu,
 • indywidualny dobór metody antykoncepcji,
 • procedury zabiegowe małoinwazyjne (laparoskopia, histeroskopia),
 • leczenie operacyjne (macicy, jajników, jajowodów),
 • operacje w zaburzeniach statyki narządu rodnego zachowawcze jak i operacyjne,
 • leczenie zaburzeń uroginekologicznych (nietrzymanie moczu),
 • leczenie chorób nowotworowych żeńskich narządów rodnych.

Wybrane opinie

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Powiedzenie "do trzech razy sztuka" sprawdziło się w moim przypadku idealnie. Dr Paweł Stróżyński jest moim trzecim ginekologiem i wiem już, że ostatnim. Nigdy go nie zmienię. Wcześniej miałam do czynienia, niestety, z rutyniarzami, łasymi na kasę. Dr Stróżyński to kompletne przeciwieństwo. To młody, ale niesamowicie kompetentny, rzetelny i uważny lekarz. Lekarz z powołania. Każdej pacjentce poświęca maksimum uwagi, wszystko woli sprawdzić dwa razy, niż miałby coś przeoczyć. On rzeczywiście PRZEJMUJE SIĘ pacjentką i czerpie niesamowitą frajdę z tego, co robi. Widać, że kocha swoją pracę. Chodziłam do podobno "najlepszych specjalistów", którzy tylko czekali na to, aż mój portfel się otworzy, szczerze, nie wierzyłam już, że znajdę dobrego ginekologa. A jednak znalazłam go w osobie dr Stróżyńskiego. Prowadzę u niego ciążę, pan doktor nie rozkłada bezradnie rąk, kiedy zaczynają się problemy, zleca wszystkie wymagane badania, sprawdza dosłownie WSZYSTKO. Więcej takich lekarzy!

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona . Pan Doktor najfantastyczniejszy ginekolog którego w życiu spotkałam . Życzyłabym sobie więcej takich Lekarzy z takim podejściem, humorem , zaangażowaniem. Z całym sercem polecam Pana Doktora .

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Po tułaczkach pt."od lekarza do lekarza", nareszcie udało się trafić w sedno! Pan Dr bardzo skrupulatny, wszytsko dokładnie tłumaczy. Na wizycie nie ma atmosfery "napięcia czasowego", tylko przyjazna i spokojna rozmowa. Badanie bardzo delikatne i na bieżąco wszytsko omawiane. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak ludzkiego lekarza! Gorąco polecam :-) Po czasie chciałabym dodać, że dr Stróżyński przeprowadził mnie przez ciążę do rozwiazania oraz przez i po komplikacjach okołoporodowych także zajął się mną bardzo rzetelnie prowadząc mnie "za rękę" przez okres połogu i jeszcze dalej... Fantastyczny człowiek, współpraca i rozmowa z doktorem to czysta przyjemność. Zostaje Pana wierną pacjentką na kolejne długie lata :-)

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Pan dr odbierał mój pierwszy poród i zachodzac w kolejną ciążę nie wyobrażałam sobie być pod inną opieką niż dr Stróżyńskiego! Pan dr znając mój przypadek jedynie z opowieści stanął na wysokości zadania - dzięki swojej wiedzy, ogromu doświadczenia oraz swoich znajomości doprowadził do szczęśliwego rozwiązania. Pomimo ciąży z ogromnymi problemami i porodowi przedwczesnemu pan dr nieustannie był przy mnie i wspierał na każdym kroku. Znakomity profesjonalosta, rewelacyjny psycholog oraz człowiek ogromnego serca. Zawdzięczam Panu dr tak wiele, że ciężko to ubrać w słowa. Serdecznie dziękuję za niezawodną opiekę i z pewnością do zobaczenia! Sylwia N.

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Pan dr zarówno prywatnie jak i na oddziale w szpitalu zachował pełen profesjonalizm. Lekarz z powołania, cierpliwy, empatyczny, poświęca tyle uwagi ile w danym momencie potrzebuje tego pacjent. Więcej takich ludzi i świat byłby lepszy.

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Jestem niesamowicie zaskoczona podejściem Pana Pawła do pacjentki. Życzę sobie, aby każdy ginekolog w taki sposób podchodził do swojego zawodu. Trafiłam do Pana Doktora w momencie kiedy moja Pani doktor, która prowadziła moją pierwszą jak i teraz drugą ciążę zbagatelizowała problem. Pan Doktor wysłuchał mnie, zlecił masę badań, których Pani Doktor nie potrafiła zlecić podczas dwóch wizyt, nawet kiedy widziała, że problem nie ustępuje. Otrzymałam obszerne, rzeczowe wyjaśnienia. Ten lekarz stwarza taką atmosferę, że pacjentka w żaden sposób nie czuje się skrępowana. Polecam szczerze i nie dziwię się, że w tej chwili Pan Paweł ma tak odległe terminy.

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

LEKARZ Z POWOŁANIA!!!!!!!!!!TELEFON ODBIERA ZAWSZE LUB EWENTUALNIE ODDZWONI.ZAJĄŁ SIĘ MNĄ I ZAWSZE OFEROWAŁ POMOC.TERAZ NA JEDNĄ PROŚBĘ POMAGA MOJEJ SIOSTRZE I BRATOWEJ KTÓRE ZACHOROWAŁY NA RAKA SZYJKI MACICY.KOMPLEKSOWA OBSŁUGA I FACHOWA POMOC.POLECAM.

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Lekarz z prawdziwym powołaniem. Pełen profesjonalizmu i kultury osobistej. Prowadził od początku do końca moje dwie ciąże. Przez cały okres ciąży i tuż po czułam się zaopiekowana. Na każdej wizycie czułam, że mam do czynienia z osobą pełną życzliwości, wrażliwości, uważnosci, cierpliwości, każde badanie było rzetelnie przeprowadzone, bez pośpiechu. Pan doktor był dla nas wsparciem za równo w chwilach radości ale także w trudnych chwilach. Na koniec dodam, że pan doktor stał się ulubionym "wujkiem" mojej starszej córeczki:)

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Bardzo pozytywnie oceniam wizytę. Doktor wysluchał dokładnie z czym przyszłam potem wyjasnił jak przebiegnie wizyta. Podczas badania dokładnie wszystko wyjaśniał, przedstawił w sposób jasny jak dalej bedzie wyglądało leczenie. Podejście do pacjenta rewelacyjne i bardzo polecam Pana doktora.