doctor

Dr
Dorota Cybulska

O mnie

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, doktorantka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ukończone studia podyplomowe na Wydziale Farmacji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w zakresie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. Od 2009 specjalizacja w zakresie położnictwa i ginekologii.

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywała pracując w cenionych ośrodkach medycznych polskich i zagranicznych (Katedra i Klinika Ginekologii i Położnictwa ŚUM Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach, Oddział Położniczo-Ginekologiczny z pododdziałem Ginekologii Onkologicznej Szpitala im. Leszczyńskiego w Katowicach, Oddział Transplantologii Szpitala Hautepierre w Strasburgu, placówki ginekologicznopołożnicze w Londynie) oraz w trakcie licznych kursów i staży.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej.

Zakres usług

 • leczenie stanów zapalnych w obrębie narządu rodnego oraz diagnostyka i leczenie chorób przenoszonych drogą płciową
 • profilaktyka i leczenie zakażeń wirusem HPV (badania cytologiczne, szczepienia ochronne)
 • diagnostyka hormonalna
 • leczenie zaburzeń cyklu menstruacyjnego
 • diagnostyka i leczenie niepłodności
 • prowadzenie ciąży, także ciąży wysokiej troski
 • USG w ginekologii i położnictwie (w tym 3D/4D)
 • indywidualny dobór metody antykoncepcji
 • procedury zabiegowe małoinwazyjne (laparoskopia, histeroskopia)
 • leczenie operacyjne (macicy, jajników, jajowodów)
 • operacje w zaburzeniach statyki narządu rodnego
 • leczenie zaburzeń uroginekologicznych (nietrzymanie moczu)
 • leczenie chorób nowotworowych żeńskich narządów rodnych

Wybrane opinie

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Cudowny lekarz. Leczylam sie u Pani doktor w klinice w Reading. Trafilam do niej po 3 poroniechach i 3 latach staran o dziecko. Niestety lekarze w UK nie byli w stanie mi pomoc ani utrzymac zadnej ciazy. Z Pania Dorota pierwsza proba zakonczyla sie sukcesem. Do pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie, ciepla i przemila osoba z ogromna wiedza i doswiadczeniem. Polacam wszystkim!

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Trafiłam do Pani Doktor skierowana przez mojego kardiologa w celu dobrania odpowiedniej antykoncepcji przy towarzyszących zaburzeniach kardiologicznych. Pani Doktor zapoznała się dokładnie z wynikami moich dotychczasowych badań, skierowała mnie na dodatkowe badania i na ich podstawie dobrała odpowiednią antykoncepcję. Zjawiam się w gabinecie dr Cybulskiej na regularnych kontrolach, ja jestem zadowolona z dobrego samopoczucia i dobrej tolerancji leku, mój kardiolog jest zadowolony z wpływu leku na mój układ krążenia. Serdecznie polecam

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Zgłosilam się z powodu obfitych i bolesnych miesiączek. Zostaly zaproponowane doustne środki antykoncepcyjne i badania. Tsh było wysokie, czego wtedy nie byłam świadoma. Zostalam jednak poinformowana, że wyniki są prawidlowe i można kontynuować branie tabletek. W trakcie przyjmowania tabletek zmieniane były kilkukrotnie, ponieważ cały czas źle się czułam. Moim zdaniem powinnam być skierowana na dalsze badania ft3,ft4 itp...

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

To moja kolejna wizyta u Pani Doktor i ponownie jestem bardzo zadowolona. Pani doktor po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu i badania odpowiednio dobrała leki antykoncepcyjne, co ma potwierdzenie w wynikach zleconych badań krwi oraz moim dobrym samopoczuciu, nie ma mowy o żadnych skutkach ubocznych. Dodatkowo Pani Doktor to bardzo miła, empatyczna i profesjonalna osoba, która dba o swoich pacjentów. Wizyty zawsze przebiegają w sympatycznej atmosferze. W trakcie badania dokładnie tłumaczy co robi, odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo polecam.

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Pani Dorota jest bardzo miłym i profesjonalnym lekarzem (co niestety rzadko się zdarza). Wszystko zrozumiale tłumaczy, można zadać każde pytanie. W pełni poświęca czas swojej pacjentce i nie jest to przysłowiowe 5 minut. Samo badanie ginekologiczne zupełnie bezbolesne (dziewica), w trakcie którego nie odczuwałam w ogóle wstydu czy stresu. Gabinet bardzo ładny i dobrze wyposażony. Żałuję, że nie trafiłam na Panią Dorotę wcześniej - nie bałabym się chodzić do lekarza. Polecam z całego serca

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Pani Doktor to kobieta anioł! Udałam się do niej na pierwszą wizytę ginekologiczną i jestem w 100% zadowolona. Pani Doktor jest bardzo delikatna i nie daje powodu, aby odczuwać jakikolwiek dyskomfort podczas badania. Poświęciła wystarczającą ilość czasu i objaśniła wszelkie kwestie. Jest w pełni profesjonalna, a dodatkowo bardzo sympatyczna. Polecam całym sercem!

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Pani Doktor jest moim pierwszym ginekologiem, już podczas pierwszej wizyty wywarła na mnie niesamowicie pozytywne wrażenie, dzięki czemu same spotkanie odbyło się w bardzo przyjaznej atmosferze. Nigdy nie zdarzyło mi się, aby jakiekolwiek badania zostały przeprowadzone w zły sposób - Pani Doktor posiada ogromną wiedzę, dzięki której bardzo trafnie diagnozuje wszelakie przypadłości. Ze spokojem i rzetelnością podchodzi do pacjenta, zawsze odpowiada na wszystkie nurtujące nas pytania i dzieli się swoimi opiniami w danym temacie. Niezwykle ciepła, uśmiechnięta kobieta, z niesamowicie wysoką kulturą osobistą. Wizyty u Pani Doktor to czysta przyjemność, momentami aż zapomina się, że ma się wizytę lekarską - jest to swego rodzaju bardzo sympatyczna relacja lekarz-pacjent, której zdecydowanie brakuje u innych specjalistów. :) Z całym sercem polecam!

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Pani doktor jest niesamowitą lekarką. Jestem jej pacjentką od 17 roku życia i to dzięki niej pierwsza wizyta u ginekologa okazała się nie być niczym strasznym i stresującym, jak to większość młodych kobiet sobie wyobraża. Pani doktor zawsze troszczy się o pacjentkę, poświęca wiele czasu na wizytę i tłumaczy każdy aspekt zdrowotny szczegółowo, używając zrozumiałych porównań, by pacjentka wszystko dokładnie zrozumiała. Jej diagnozy są zawsze trafne, oparte na drobiazgowych badaniach, które wykonuje, lub też zleca. Pani doktor jest świetną specjalistką o ogromnej wiedzy, ale również przemiłą kobietą, z którą łatwo nawiązać kontakt, wykazuje się ona ogromnym zrozumieniem, empatią i troską. Nigdy, w żadnej dziedzinie, nie spotkałam tak serdecznej, kulturalnej i profesjonalnej lekarki dlatego też od wielu lat badam się u Pani doktor i polecam ją z całego serca każdej kobiecie.

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Pani Dorota jest świetnym lekarzem. Moim wcześniejszym wizytom u innych ginekologów zawsze towarzyszył duży stres. Zmieniło się to dopiero kiedy zaczęłam chodzić do Pani doktor Doroty. Zawsze uważnie słucha tego co mam do powiedzenia, jest profesjonalna, miła i uśmiechnięta. Pomogła mi się uporać z moimi dolegliwościami, które towarzyszyły mi od kilku lat. Zawsze przedstawia mi kilka możliwych rozwiązań danej sytuacji, fachowo tłumacząc każdą z nich. Jest niezwykle delikatna podczas badań co dodatkowo poprawia komfort wizyty. Gorąco polecam wizyty u Pani doktor.

Certyfikaty