doctor

Dr
Daniel Kurczyński

O mnie

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Pracuje w Katowickim Centrum Onkologii w Oddziale Położniczo – Ginekologicznym z Pododdziałem Ginekologii Onkologicznej oraz pełni obowiązki Kierownika Bloku Operacyjnego.

Uczestnik licznych konferencji, kursów krajowych i zagranicznych. Szczególnie zainteresowany technikami chirurgii małoinwazyjnej, operacyjnym leczeniem endometriozy, ginekologią onkologiczną.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology (ISUOG).

Zakres usług

Leczone choroby:

  • choroby ginekologiczne
  • zaburzenia miesiączkowania
  • niepłodność
  • endometrioza
  • menopauza
  • mięśniaki macicy
  • bolesne miesiączkowanie
  • zespół policystycznych jajników
  • patologia ciąży

Wybrane opinie

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Pan doktor jest najlepszym ginekologiem, do jakiego kiedykolwiek chodziłam, a nawet bym powiedziała, że najlepszym lekarzem, z jakim miałam styczność. U niego prowadziłam ciążę, był przy porodzie, a teraz chodzę na wizyty kontrolne. Pan doktor zawsze poświęca pacjentce bardzo dużo czasu, wizyta, a w szczególności badanie odbywa się bezstresowo, w miłej atmosferze i delikatnie, są rozwiane wszelkie wątpliwości, nawet jeżeli mam milion pytań. Mam nadzieję, że pan doktor będzie długo przyjmował i będę miała sprawdzonego ginekologa dla córki jak dorośnie :)

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Bardzo rzetelny lekarz- wykazał duże zainteresowanie, cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, skoncentrowany na pacjentce i jej problemach. Proponuje różne rozwiązania- uważnie słucha, wyczerpuje każdy temat, który jest omawiany. Sam porusza wszystkie istotne kwestie i zachęca do zadawania pytań. Bada dokładnie, bezboleśnie, uwzględnia możliwości i potrzeby pacjentki co do stosowanych leków i rozwiązań. Kieruje do innych specjalistów. Przy tym pozytywna, uśmiechnięta i ludzka osoba.

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Świetny lekarz. O ile wizyty u ginekologa z reguły, należą do do krępujących to Pan Doktor zawsze potrafi wprowadzić luźna atmosferę, zawsze uśmiechnięty, odpowie na każde pytanie. Przez całą ciążę (a z natury jestem panikarą)zawsze miałam poczucie, że mogę na niego liczyć - czyli przy każdym ataku paniki dzwonić i pytać " co mam robić ?!?!?!" :D:D. Więc kobito!!!!!!!! Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem lekarza, to z czystym sumieniem polecam Daniela Kurczyńskiego. Gwarantuje, że będziesz zadowolona :).

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Miły, konkretny, specjalista z powołania. Byłam mile zaskoczona indywidualnym podejściem do pacjenta i życzliwością. Pan Doktor wyjaśnił mi wszystkie szczegóły związane z porodem. Bardzo polecam !

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Byłam już u wielu ginekologów, jednak żaden z nich tak mi nie wytłumaczył, co mi dolega. Pomimo wielu problemów Pan Doktor rozluźnia atmosferę w gabinecie - można poczuć się swobodnie. Ma ogromną wiedzę, służy pomocą. Jedyny w swoim rodzaju:)

Certyfikaty