doctor

Dr n. med
Aneta Poręba-Cieślukowska

O mnie

Dr n.med. ,Specjalista II stopnia w zakresie Położnictwa i Ginekologii
Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Starszy Asystent Oddziału Położniczo-Ginekologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez Sp. z o.o. w Tychach
Absolwentka Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiej Akademii Medycznej (1999).
Asystent i Wykładowca Katedry i Oddziału Klinicznego Ginekologii i Położnictwa w Tychach, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (2001- 2011)
Autorka oraz współautorka kilkunastu publikacji naukowych w recenzowanych czasopismach krajowych.
Uczestniczyła w kilkudziesięciu kongresach, sympozjach, konferencjach oraz kursach szkoleniowych z zakresu położnictwa i ginekologii.

Zakres usług

Dr n med. Aneta Poręba Cieślukowska specjalizuje się w prowadzeniu ciąży, a także leczeniu takich schorzeń jak:

 • choroby ginekologiczne
 • zaburzenia miesiączkowania
 • menopauza
 • endometrioza
 • leczenie niepłodności
 • bolesne miesiączkowanie
 • nadżerki szyjki macicy
 • mięśniaki macicy
 • zespół policystycznych jajników
 • patologia ciaży
 • torbiele jajników

Wybrane opinie

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Panią Doktor mialam przyjemność poznać podczas mojego porodu w czerwcu, który zakończył się cc. Pani Doktor zachwyciła mnie swoim podejściem i życzliwością. Poród byl ciężki. Pani Doktor przyszła do mnie na drugi dzien zapytać o samopoczucie i opowiedzieć o mojej sytuacji. Wzruszam się jak sobie przypomnę ten dzień i jakie mialam szczęście, że trafiłam na Panią Doktor i Doktora P. Pozdrawiam serdecznie i życzę Pani wszystkiego co najlepsze!

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Pani Doktor wspaniale poprowadziła Naszą ciążę. To lekarz, u którego nie jesteś anonimowy i traktowany "taśmowo". Duża dawka sympatii i przede wszystkim profesjonalizmu, sprawia, że ufasz od pierwszej wizyty i wiesz, że jesteś w dobrych rękach. Ten komfort psychiczny jest niesamowicie ważny w ciąży. Mam wielką nadzieję prowadzić kolejne ciąże u Pani Doktor.

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Trafiłam do dr Anety Poręby-Cieślukowskiej, ponieważ kilku lekarzy odmówiło prowadzenia mojej ciąży bliźniaczej. Jak się okazało nie mogłam trafić lepiej:-) Pani Aneta swoim doświadczeniem, pełnym profesjonalizmem, a także sporą dawką optymizmu sprawiła, że czas oczekiwania na moje córki minął spokojnie i bez zbędnych stresów. Gdy pomiędzy wizytami pojawiały się pytania i wątpliwości, pani doktor zawsze była dostępna telefonicznie i na bieżąco odpowiadała na wiadomości. Pani Aneta wykonała mi cięcie i zadbała o to aby zapewniono nam optymalne warunki pobytu w szpitalu, zarówno przed, jak i po zabiegu. Dzięki niej otoczono nas bardzo dobrą opieką i dlatego z pełnym przekonaniem mogę polecić ją jako świetnego fachowca, a także ciepłą i empatyczną kobietę.

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Pani Aneta to najwspanialsza kobieta jaką spotkaliśmy! jesteśmy wdzięczni, że możemy prowadzić ciąże u Pani Anety! Zawsze uśmiechnięta, posiadająca ogromną wiedzę, wizyty są wyczerpujące i bez pośpiechu, udziela wszystkich informacji, opowiada co się dzieje w danym momencie, gabinet nowocześnie urządzony i panuje niesamowita atmosfera ! Polecamy z mężem z całego serca!! cały czas odliczamy dni do kolejnej wizyty u Pani Anety!

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza jak Pani Doktor. Cudowny, człowiek, a przede wszystkim znakomity specjalista. Zawsze uśmiechnięta, uprzejma, cierpliwa, pełna empatii i troski o pacjenta. Pani Doktor ma ogromną wiedzę i bardzo duże doświadczenie. Udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, chętnie służy radą i pomocą. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze, bez pośpiechu i presji czasu. Prawdziwy lekarz z powołania- polecam wszystkim niezdecydowanym!

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Mam za sobą kilka wizyt u Pani Doktor Anety i jestem pełna podziwu za jej profesjonalizm,zaangażowanie i podejście do pacjenta.Jest przy tym bardzo miłą i ciepłą osobą.Cierpliwie wysłucha i odpowie na wszystkie pytania,potrafi doradzić i wesprzeć.Bardzo szybko i trafnie zdiagnozowała u mnie cp.Ściągnięcie szwów po zabiegu oraz badanie ginekologiczne przeprowadzone bardzo delikatnie.Pani doktor Aneta to lekarz z powołania i wspaniały człowiek.Najlepszy lekarz jaki mi się w życiu trafił.Szczerze polecam.

Ocena pozytywna Ocena negatywna Ocena negatywna Ocena negatywna Ocena negatywna

Pani doktor Aneta Poręba -Cieślukowska jest wyjątkowym lekarzem z uwagi na jej ogromny profesjonalizm, zaangażowanie, wiedzę i doświadczenie ale i podejście do pacjentki. Kilkukrotnie korzystałam z usług Pani doktor i za każdym razem czułam się na wizycie bardzo dobrze i profesjonalnie prowadzona. Pani doktor zleciła mi szereg badań, szczegółowo prowadziła wywiad , a przy tym jest wyjątkowo uprzejma i delikatna podczas badania ginekologicznego. Uważam ze jest świetnym specjalistą . Bardzo mi pomogła. Szczerze Panią doktor polecam !!!

Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna Ocena pozytywna

Pani Doktor Aneta Poręba Cieślukowska to przede wszystkim profesjonalistka w każdym calu. To lekarka z wielką pasją, a przy tym bardzo ciepła i serdeczna osoba, która sprawia, ze nie odczuwa się żadnego stresu związanego z badaniem. Jest bardzo delikatna i taktowna. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Doktor. Dzięki niej jestem spokojna o swoje zdrowie i nie martwię się już wizytą u ginekologa. Zdecydowanie polecam.